7Zipper

3.9.7

Bütün dosyalarınızı bu kullanımı kolay uygulama ile yönetin

5.0

2

302.7k

Rate this App

7Zipper akıllı telefonunuzun hafızasındaki veya micro SD kartındaki bütün dosyaları yönetmenizi sağlayan bir araçtır. Bütün dosyalara erişmek için kullanabilirsiniz. Eğer bir dosya yöneticisine sahip değilseniz yapamazsınız.

Bu araçtaki temel özellikler şunlardır; toplu-dosya seçimi, kopyalama, taşıma, yapıştırma, açma, yeniden adlandırma, bir parti dosyayı silme, dosyaları açma veya bunları bir e-postaya ekleme. Bu temel özelliklerin yanında 7Zipper yedeklemeler oluşturmanızı, görselleri ve gifleri açmanızı, metinleri görüntülemenizi, işlemleri sonlandırmanızı ve hafıza, batarya, ağ ve CPU veri gibi önemli sistem verilerine erişmenizi sağlar.

Bu uygulamada o kadar çok özellik vardır ki bir hesap makinesi ve kronometre bile içerir. Ayrıca TAR, TAR.GZ, BZ2, RAR, TARRO, 7ZIP ve IZH formatlarını da çıkarır, yani formatı ne olursa olsun dosyalarınızı yönetirken problem yaşamazsınız. 7Zipper cihazınızdaki dosyaları olabilecek en iyi şekilde yönetmenizi sağlar, hafızasını daha iyi kullanır ve bütün dosyalarınızı ait olduğu yere yerleştirir.
Uptodown X